"Darmen"мобильді қосымшасы арқылы қолайсыз метеорологиялық жағдайларға байланысты мектеп оқушылары мен олардың ата-аналарына сабақтарды тоқтату туралы алдын ала хабарлау

DARMEN-маңызды нәрселер туралы оңай біліңіз!

DARMEN-бұл тұрғындар мен кәсіпкерлер маңызды нәрселер туралы оңай білетін қосымша!

Біздің ескертулеріміз, дәстүрлі SMS-тен айырмашылығы, бірден келеді. Бізбен бірге сіз мектептердегі сабақтардың тоқтатылуы, эпидемиологиялық жағдайдың өзгеруі, автомобиль жолдарының жабылуы және басқа да табиғи қауіп-қатерлер туралы сіздің аймағыңыздағы уақытында біле аласыз.

Нақты уақыт режимінде сізді қызықтыратын рейстер мен пойыздардың мәртебесін білесіз. Салықтар бойынша берешек туралы ақпаратты уақтылы алыңыз. Техникалық жұмыстар жүргізілетін кезде Салық комитеті жүйелерінің жұмыс мәртебесі туралы біліңіз. Сізге судың (Теміртау) және электр энергиясының (Теміртау, Қарағанды) ажыратылуы туралы хабарлама келеді.

Сондай-ақ «Оқжетпес-Т» ЖШС абоненттері үшін есептегіш көрсеткіштерін беруге болады.

Сізді қызықтыратын әрбір аймақ үшін қандай хабарламаларға жазылу керектігін өзіңіз таңдай аласыз.

DARMEN - халық пен кәсіпкерлер үшін бір қосымшада маңызды ақпарат! Оқиғалар мен төтенше жағдайлар фактілері туралы 112 телефоны бойынша.