Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Жітіқара ауданы білім бөлімінің Пригородный жалпы білім беретін мектебінің» КММ  ұжымы Елбасы Қ.Ж.Тоқаевтың жолдауын зор ықыласпен тыңдады.

Президент басымдықтарды нақты белгілеп, жаңа Қазақстанды құру принциптеріне нақты тоқталды

Ол қаңтардағы оқиғалар мен кейінгі реформаларға тоқталып, осы қайғылы оқиғаларға кінәлілердің бәрі қоғамда қандай лауазымдар мен позицияларды атқармаса да жазаланады деп сендірді. Бұл әділ шешім.

Жолдауда саяси реформалардың жаңа бағдарламасын және бірқатар әлеуметтік - экономикалық шараларды іске асыру бойынша нақты ұсыныстар айтылды, оларды таяу уақытта жүзеге асыру міндеті тұр.

Біз еліміздің болашағына сенімдіміз, өйткені Президент әлемде болып жатқан оқиғалар аясында аса маңызды болып табылатын мемлекеттің егемендігі мен аумақтық тұтастығын қорғауға бағытталған стратегиялық бағытты берік ұстанады.

"Жаңа Қазақстанда біз басты қағидатты ұстануымыз керек: әр түрлі көзқарастар, бірақ біртұтас ұлт", - деді Тоқаев Парламенттегі сөзін. Бұл біздің елімізде диалог пен ымыраға келудің жоғары мәдениеті азаматтық ынтымақтастықты, тәуелсіздікті , экономикалық тұрақтылықты нығайтудың басты факторларының біріне айналатынын тағы да дәлелдейді. Ортақ күш-жігердің арқасында Қазақстан қуатты және мызғымас мемлекетке айналады.