Әдістемелік айлықтың міндеттері:

педагогтердің әдістемелік шеберлігін арттыру жүйесін жетілдіру;

озық педагогикалық тәжірибені тарату;

педагог кадрлардың кәсіби құзыреттілігін арттыру;

әр мұғалімнің іс-әрекеттің рефлексивті өзін-өзі талдауын, өзін-өзі тәрбиелеу және дамыту тәсілдерін игеруді көздейтін біліктілікті арттырудағы субъективті ұстанымын қамтамасыз ету.

"Тиімді педагогикалық технологиялар, оқытудың интерактивті әдістері – Заманауи сабақта" атты әдістемелік айлық аясында:

мастер-кластар (санаты бар мұғалімдер);

ашық сабақтар (барлық мұғалімдер)

Әдістемелік айлықтың қатысушылары:

біліктілік санаты бар педагогтар (міндетті түрде)

аттестатталатын педагогтар.

педагогтар

Ағымдағы кезеңде ашық сабақтар өткізілді:

Қонысбаев Қ.Г.- 10-сыныпта «Тригонометриялық және күрделі функциялардың туындылары» тақырыбы бойынша алгебра сабағы

Игисенова Ж.Е.- география сабағы 10-сыныпта «Территориялардың морфологиялық белгілері бойынша мемлекеттердің жіктелуі» тақырыбы

Танжарикова Г.Т.- 10-сыныпта «Қылмыс пен жаза» романы бойынша «Жәбірленуші немесе қылмыскер» тақырыбындағы сабақ-дебат.

Таңжарықова Г.Т. - 7-сыныптағы орыс тілі сабағы «Қамсыздарға әлеуметтік көмек» тақырыбында

Барлық сабақтар жоғары әдістемелік деңгейде өтті, мұғалімдер ақпараттық технологияларды қолдану тәжірибесімен бөлісті, бұл оқушылардың оқуға деген ынтасын күшейтуге, олардың танымдық іс-әрекетке қызығушылығын оятуға, оқу үрдісіне зейінін аударуға, оқу-тәрбие үрдісін көбірек етуге көмектеседі. алуан түрлі және қызықты. Мұғалімдер пайдаланды: орыс тілі сабағында флипчарттар, бейне роликтер; алгебра сабағында – QR кодтары, математикалық квест, география сабағында презентация құру, кейс технологиясы, әдебиет сабағында дебат. Мұғалімдер формативті бағалаудың әртүрлі түрлерін, функционалдық сауаттылықты дамытуға арналған тапсырмаларды көрсетті.