Бейтаныс адаммен сөйлескенде:

Ешқашан көшеде бейтаныс адаммен сөйлеспеңіз. Бейтаныс адаммен ешқайда баруға келіспеңіз, оның көлігіне отырмаңыз. Ол сізді қалай көндірсе де, не ұсынса да. Бейтаныс адам сізге бірдеңе сатып алуға немесе беруге уәде берсе, ешқашан сенбеңіз. Сізге ештеңе керек емес деп жауап беріңіз. Бейтаныс адам табандылық танытса, қолыңыздан ұстаса немесе сізді алып кетуге әрекеттенсе, жарылып, қашып кетсе, қатты айқайлаңыз, көмекке шақырыңыз, теуіңіз, тырнаңыз, тістеңіз. Сізбен болған кез келген осындай оқиға туралы ата-анаңызға, мұғаліміңізге және таныс ересектерге айтуды ұмытпаңыз. Бөтен адам - ​​сізді немесе ата-анаңызды танимын десе де, сіз танымайтын адам.