Өскелең ұрпақтың денсаулығын сақтау және психикалық дамуына қажетті жағдайлар жасау мақсатында "Білім туралы" ҚР Заңының 6-бабының 14-тармақшасына және 2014 жылғы 29 желтоқсандағы №179, 2015 жылғы 17 наурыздағы №217 «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу және білім беру объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларына сәйкес.

Мектепте оқушылыр үшін барлық қажетті жағдайлар жасалған. Жұмыс шеңберінде күнделікті визуалды тексеру жүзеге асырылады. Сонымен қатар, асханада кезекшілік ұйымдастырылды. Мектеп директоры бракераж комиссиясын құру туралы бұйрықты, жұмыс жоспарын, күн сайынғы және ұзақты ас мәзірін бекітеді.