9 қараша күні Пригородный жалпы  білім беретін  мектеп  ғимаратында  «Білім сапасын басқару құралы ретінде, заманауи интерактивті технологиялар» атты жас мұғалімдерге арналған аудандық семинар өтті. Құттықтау сөзімен аудандық білім бөлімінің басшысы  Бимагамбетова М.И. сөйледі.   Ол өз жолдауында ауданның үздік жас мұғалімдерін, өзін-өзі тәрбиелеу мен кәсіби құзыреттілігін арттырудың маңыздылығын атап өтті.   Жас ұстаздар 3 сабаққа қатысты: 8-сыныпта қазақ тілі мен әдебиет  «Төлеген Айбергенов – лирик ақын» мұғалімі Курманова Ж.М., 7-сыныпта география сабағы «Дүниежүзілік мұхиттың құрамы және географиялық орны» мұғалімі Игисенова Ж.Е. және 11-сыныпта алгебра және талдаудың бастамалары  «Дәрежелер мен түбірлер. Күш функциялары» атты сабағы  мұғалім  Конысбаев К.Г. Семинардың екінші бөлімінде жас мұғалімдерге педагогикалық идеялар панорамасы ұсынылды. Шығармашылық топ құрамында Ткенова Г. К., Кирилюк Л. Б., Танжарикова Г.Т. сабақтың құрылымымен және қысқа мерзімді сабақ жоспарын құрудың ерекшеліктерімен, «Сыни тұрғыдан ойлауды дамыту»  технологиясымен, оқытудың белсенді әдістерімен таныстырды, Кашелюк Т.И. "Танысайық" тренингін өткізді. Жас мұғалімдер жұмысқа белсенді қатысып, ой қозғап кері байланыс жасады, сондай - ақ мұндай семинарлар оларға қажет екенін атап өтті. Қатысушылардың қызығушылығын арттырып, әдістемелік көмек ұсынып, жаңа тәсіл түрлерімен таныстырып өткен ұстаздарға, семинарға қатысушы ұстаздар дән риза болды.