ЖПК аудандық мектеп командаларының жарысына   Пригородный  жалпы білім беретін  мектебінің «Көдекс» жас полиция көмекшілер командасы қатысты.  Команда мүшелері: Яковлева Василиса, Никоненко Вероника, Докшина Валерия, Медетова Алина, Хамзин Мансур, Жигалов Данил, Гладун Александр, Жусупорва Ботагоз, Божик Олег, Борзунова Карина . Олар   «Үздік ЖПК  үгіт-насихат тобы» атқарылған жұмыстар туралы есеп берді,  «Мейірімділік біріктіреді» челлендждер  сайысына, «Білгірлер», «Заң балалар көзімен», «Жас тілші» және «Тимбилдинг» атты сайыс байқауларына қатыстып  2- ші жүлделі орынға ие болды.  Жарайсыңдар, балалар! Құттықтаймыз.