Қазақ халқының ұлттық ойындары өте көп

Наурыз мейрамын тойлау қашанда бұқаралық ойындармен, ойын-сауықтармен қатар жүреді. Қазақ халқының ұлттық ойындары өте көп, олар көбінесе жарысқа түседі. Наурыз айының 15-і күні «Жайлау күні» Пригородный мектебінде өтті, онда кіші буын жастағы оқушылар қазақтың ұлттық ойындары: «Жапақтар және қарлығаш», «Орамал», " Оқтау тартыс", " Балапандар", " Қыз қуу" т.б.  ойындарында күш, төзімділік, тапқырлық, ұқыптылық, шапшаңдық танытты. Оқтау тартыс». Шара соңы сергітумен шай ішумен аяқталды.Әр сынып қазақтың ұлттық тағамдарын дайындады: наурыз көже, бауырсақ, жент, құрт әзірленді.Мерекенің шарықтау шегі  балаларға арналған ұтыс  лотереясы болды.