Көктемгі демалыс.

Көктемгі демалыста Пригородный  мектеп оқушылары түрлі бағыттағы іс-шараларға қатысты: 2,3 және 5 сынып оқушылары "Алма-ата" бассейніне барды, 4 сынып оқушылары "Не? Қайда? Қашан? Неге?"ата-аналармен бірге интеллектуалды ойын өткізді, 7-сынып оқушылары сынып жиындарына жиналып, соңы спорттық жарыстармен аяқталды.

«Салауатты өмір салты» және «Психологтар» фракциясының белсенділері жоғары сынып оқушылары мен мұғалімдер арасында спорттық эстафета өткізді. Байқауға қатысушылардың барлығы көтеріңкі көңіл-күймен қуаттандырылды.

6-сынып оқушылары Жітіқара қаласындағы БШМ-де өткен робототехникадан аудандық жарысының қатысушы болды. Жарысқа қала мен аудандан  12 команда қатысты.

Жітіқара аудандық ішкі істер бөлімінің өкілі Ситканов Қ.Н.мен онлайн режимінде кездесу өткізілді. «Қазақстанда арсыз сөздермен қалай күреседі». ZOOM форматындағы оқушылар Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодекске әдепсіз сөздер айтқаны үшін жазаны қатайтатын түзетулермен таныстырды.

Ауыл тұрғындарына арнап ұйымдастырылған «Наурыз – мейрамы» мерекелік концертіне мектеп түлектері қатысты.

Демалыс тыныш өтті, бірақ біз ренжімейміз, өйткені алда бізді көптеген жаңа және қызықты нәрселер күтіп тұр.